• Anasayfa
  • Duyurular
  • Bulgaristan masa tenisi milli takımının başarlı oyuncusu Ivet Ivaylova ile resmi sozleşme imzaladık

Bulgaristan masa tenisi milli takımının başarlı oyuncusu Ivet Ivaylova ile resmi sozleşme imzaladık

Türkiye 3. Ligi’nde lider olarak mücadele eden SAYTEV, kadrosunu güçlendirmek için Bulgar Milli oyuncu Ivet Ivaylova’yı transfer etti.

 

Masa tenisinde bayanlar dalında Türkiye 3. Ligi’nde de lider olarak mücadele eden SAYTEV Bulgar Milli takım oyuncusu  Ivet Ivaylova’yı transfer etti.

SAYTEV Yönetim kurulu üyesi Göksel Saydam konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Öncelikle masa tenisi teknik ekibine teşekkür eden Göksel Saydam, SAYTEV bayanlar masa tenisi  takımının Türkiye'de gösterdiği başarının KKTC spor tarihinde bir ilk olduğunun altını çizdi. Bu başarının teknik ekibin ve sporcuların olduğu gerçeğinin taraflarınca bilindiğini kaydetti. Yönetim kurulu olarak en başından bu yana Türkiye liglerinde başarı istediklerini ve bu vizyonla hareket ettiklerini söyledi. Temel amaçlarının KKTC’de de çalışıldığı taktirde  sportif başarıların geleceği konusunu ispatlamak olduğunu söyledi. Uzun vadeli planlar yaptıklarını ve Türkiye süper liginde oynamak istediklerinin de altını çizdi. 

Ivet Ivaylova konusunda bilgi veren Göksel Saydam, henüz 16 yaşında bir yıldızı transfer ettiklerini , bu konuda temel amacın buradaki standartları yükseltmek olduğunu söyledi. Bu sene içinde Bulgaristan'da kamp yapmak istediklerini de söyleyen Göksel Saydam, yerel başarıların geçici olduğunu ve gerçek başarının bizim gençlerimizi Avrupa seviyesine getirmek olduğunu söyledi.  

 

Büyük adamlar tarihi, tarih de büyük adamların yaptıklarını süslemiştir.

La Bruyere

İletişim Bilgileri

Çitköy Sokak, No: 4 Yenişehir

Lefkoşa / KKTC via Mersin 10 Turkey

T: (+90 392) 227 1251

M: info@saytev.org

E-bültenimize üye olun