Münevver Saydam Kınaoğlu
Kurucu
1982 yılı Lefkoşa doğumlu olan Münevver Saydam Kınaoğlu; 2004 senesinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Mezuniyet akabinde 1 yıllık stajın ardından baro sınavlarında başarılı olarak 2005 yılında Avukat olarak kayıt oldu. Halen aile şirketi olan G.Saydam & Co.YMM’de avukat ve şirket ortağı olarak çalışmaktadır.
- /hakkimizda/kurucular/38-mehmet-saydam.html